Fatalny błąd polskiego bramkarza. Pomyłka zadecydowała o porażce [WIDEO]

Twitter/Screen
Od porażki (0:1) rozpoczęło się zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski. Fatalnym zachowaniem przy jedynym trafieniu dla Słowenii popisał się bramkarz, Jakub Rajczykowski.
Kilka dni temu rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 18. Drużyna prowadzona przez selekcjonera Wojciecha Kobeszkę rozegra w tym czasie dwa mecze towarzyskie. Pierwszy z nich odbył się już we wtorek.
Rywalem polskiej młodzieżówki byli ich rówieśnicy ze Słowenii. Wynik meczu został otwarty jeszcze przed przerwą. W 27. minucie nie najlepszą interwencją wykazał się Jakub Rajczykowski. Bramkarz Rakowa Częstochowa nie złapał lecącej w jego kierunku piłki. Błąd 18-latka na bramkę zamienił Jaka Cuber Potocnik.
Spotkanie rozgrywane na stadionie w Gorndja Radgona zakończyło się porażką Polaków 0:1. W trakcie tego meczu selekcjoner Wojciech Kobeszko oddelegował do gry aż 20 piłkarzy.
Szansa na przełamanie złej passy nadarzy się już 17 czerwca. Przeciwnikiem reprezentacji Polski do lat 18 będą zawodnicy z Czarnogóry.
Dla drużyny prowadzonej przez 43-letniego szkoleniowca było to już trzecie kolejne starcie bez zwycięstwa w 2023 roku. Poprzednie dwa mecze zakończyły się remisem (1:1) oraz porażką (0:2) z Bułgarią.
Piotr Sidorowicz 14 Jun 2023 · 14:40
Źródło: Twitter