Fatalny błąd Yanna Sommera w debiucie. Nowy bramkarz Interu podarował gola rywalom [WIDEO]

Yann Sommer niedawno podpisał kontrakt z Interem. 34-latek popełnił spory błąd w pierwszym meczu w barwach "Nerazzurrich".
Mediolańczycy przez kilka tygodni szukali nowego bramkarza. Włodarze z Giuseppe Meazza musieli znaleźć następcę Andre Onany, który przeniósł się do Manchesteru United.
Po długich negocjacjach Inter uzgodnił transfer Yanna Sommera. Bayern Monachium sprzedał reprezentanta Szwajcarii za 6 mln euro.
Wczoraj golkiper wystąpił w sparingu z RB Salzburg. Wynik spotkania otworzył Karim Konate, który wykorzystał błąd debiutanta. W 6. minucie Sommer wyszedł przed pole karne, próbując przerwać akcję. Piłka trafiła jednak pod nogi rywala, który strzelił gola.
Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 4:3 dla Interu. Dla mediolańczyków bramki zdobyli Stefan de Vrij, Joaquin Correa, Stefano Sensi i Strahinja Pavlović, który strzelił samobója. W ekipie "Byków" Konate skompletował dublet, a jedno trafienie dołożył Samson Baidoo.
"Nerazzurri" rozpoczną sezon ligowy 19 sierpnia. Pierwszym rywalem podopiecznych Simone Inzaghiego będzie Monza.
Adam Kłos10 Aug 2023 · 17:04