Furia Xaviego! Zaczął szaleć i został wyrzucony z boiska [WIDEO]

Xavi Hernandez wpadł w szał podczas meczu z PSG. Trener Barcelony został wyrzucony z boiska za swoje zachowanie.
Początkowo rewanżowe starcie ułożyło się po myśli Katalończyków. "Barca" objęła prowadzenie 1:0 po trafieniu Raphini.
Później zaczęły się jednak poważne problemy mistrzów Hiszpanii. Najpierw Ronald Araujo wyleciał z boiska po faulu na Bradleyu Barcoli.
Jeszcze przed przerwą Ousmane Dembele doprowadził do remisu. Z kolei w drugiej połowie Vitinha oddał znakomity strzał, wyprowadzając PSG na prowadzenie.
Niedługo potem Xavi obejrzał czerwoną kartkę. Trener miotał się przy linii bocznej, po czym kopnął w bandę reklamową z logiem Ligi Mistrzów. Sędzia Istvan Kovacs odesłał 44-latka na trybuny.
Xavi nie po raz pierwszy w tym sezonie nie zapanował nad emocjami. W niedawnym meczu z Atletico Madryt również obejrzał czerwoną kartkę.
Adam Kłos16 Apr · 22:26