Gennaro Gattuso "zaatakował" piłkarza Marsylii. Rozbrajająca reakcja znanego trenera [WIDEO]

Screen/Twitter
W trakcie meczu Olympique Lyon - Olympique Marsylia trener Gennaro Gattuso w klasyczny sposób zareagował na źle przybitą "piątkę" przez jednego z graczy.
Piłkarze Olympique Marsylia są na fali. Drużyna prowadzona przez Gennaro Gattuso odniosła w środę trzecie zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonała ona Olympique Lyon 3:0.
W 21. minucie tego meczu jego wynik otworzył Vitinha. Kilka chwil później na 2:0 trafił Michael Murillo. Kolejna bramka dla podopiecznych włoskiego trenera padła już po przerwie.
Jednym z bohaterów Marsylii został Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk do dwóch asyst dołożył gola, który ustalił wynik starcia na 3:0.
W końcówce spotkania doszło do komicznej sytuacji na ławce rezerwowych Marsylii. Trener tego zespołu, Gennaro Gattuso, zbijał "piątkę" z kolejnymi piłkarzami. Jeden z nich, Azzedine Ounahi, nie trafił w dłoń włoskiego trenera. Były piłkarz zareagował w klasyczny dla siebie sposób.
45-latek pochylił się nad Marokańczykiem i złapał go za głowę. Po chwili obaj zaczęli się śmiać, co zostało uchwycone przez kamery telewizyjne.
Zwycięstwo Olympique Marsylia nad Lyonem (3:0) sprawiło, że podopieczni Włocha są na ósmym miejscu w tabeli Ligue 1. Ich strata do prowadzącego PSG wynosi 13 punktów.
Gennaro Gattuso objął francuski zespół pod koniec września 2023 roku. W przeszłości pracował on także w Valencii, Napoli czy Milanie.
Piotr Sidorowicz 07 Dec 2023 · 19:06
Źródło: Twitter