Gracz Bournemouth: Nie mogę przestać się uśmiechać

YouTube
AFC Bournemouth pokonał w niesamowitych okolicznościach Liverpool FC 4:3 w niedzielnym meczu Premier League. Steve Cook, strzelec jednego z goli dla gospodarzy, przyznał, że trudno mu opisać emocje.

W poprzedniej kolejce graliśmy wyrównany mecz z Arsenalem. Nieszczęśliwie nie osiągnęliśmy wyniku, jakiego oczekiwaliśmy. W tym meczu byliśmy słabi w pierwszej połowie, co pokazuje jak daleką drogę przeszliśmy. Wiedzieliśmy, że druga połowa może być naszą najlepszą, dlatego cały czas naciskaliśmy

Chcemy zakończyć rok w górnej połowie tabeli. Takie wyniki jak ten z pewnością nam w tym pomogą. Drużyna ma teraz bardzo wysokie morale

Emocje na koniec były bardzo trudne do opisania. Nie mogę przestać się uśmiechać, jestem absolutnie zachwycony. Nasza reakcja była niewiarygodna