Gwiazdorska obsada podczas debiutu Leo Messiego. Celebryci obejrzeli Argentyńczyka w akcji [ZDJĘCIA]

Twitter Screen
Wczoraj Leo Messi zadebiutował w zespole Inter Miami. Mecz z udziałem Argentyńczyka obejrzało liczne grono celebrytów.
Spotkanie pomiędzy Inter Miami a Cruz Azul było rozgrywane w ramach Leagues Cup. Drużyna ze Stanów Zjednoczonych wygrała sobotnie spotkanie 2:1.
Lionel Messi wszedł na boisko w 54. minucie meczu. Argentyńczyk zastąpił Benjamina Cremaschiego. Razem z Messim na boisku pojawił się Sergio Busquets.
Do 90. minuty na tablicy wyników widniał rezultat remisowy 1:1. W doliczonym czasie Lionel Messi podszedł do wykonania rzutu wolnego.
Argentyńczyk wykonał stały fragment w 94. minucie spotkania. Uderzył z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę i strzelił pięknego gola.
Trafienie Argentyńczyka zapewniło zwycięstwo zespołowi Inter Miami. Drużyna zajmuje pierwsze miejsce w 10. grupie turnieju Leagues Cup.
Debiut Argentyńczyka obejrzały gwiazdy amerykańskiego sportu m.in. Lebron James czy Serena Williams. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć właściciela klubu, Davida Beckhama, któremu towarzyszyła małżonka, Victoria Beckham.
Na meczu pojawiła się również amerykańska celebrytka, Kim Kardashian. Jej interakcje z piłką nożną stają się coraz częstsze, w ostatnim czasie była obecna na pokazie mody w towarzystwie Erlinga Haalanda, o czym pisaliśmy TUTAJ.
- Całe lato chodzimy na różne mecze pokazowe. Grałam w piłkę nożną przez pięć lub sześć lat. Byłam bramkarzem i środkowym napastnikiem, nie byłam zła - mówiła Kardashian w wywiadzie dla "Daily Mail".