Hat-trick Cristiano Ronaldo, dublet Sadio Mane! Al-Nassr kompletnie rozbiło ligowego rywala [WIDEO]

Al-Nassr odniosło imponujące zwycięstwo nad Al-Fateh. Przyjezdni wygrali aż 5:0 (2:0).
W poprzednim meczu Al-Nassr ani Cristiano Ronaldo, ani Sadio Mane nie pokazali się z dobrej strony. Zespół walczący o awans do Azjatyckiej Ligi Mistrzów uratowali przede wszystkim Talisca oraz Marcelo Brozović.
W piątek było jednak zupełnie inaczej wszak Portugalczyk oraz Senegalczyk dali prawdziwy popis. W pierwszej połowie obaj wpisali się na listę strzelców, a wynik spotkania otworzył były gracz Liverpoolu, który trafił do siatki w 27. minucie.
Ikona Realu Madryt swojego gola dołożyła w 38. minucie, a strzelanie kontynuowała już po zmianie stron. W 55. minucie Al-Nassr prowadziło z Al-Fateh już 3:0.
Nie był to jednak koniec wrażeń ze strony gwiazdorskiego duetu, gdyż Mane znów pokonał bramkarza. W 81. minucie Senegalczyk wykorzystał świetnie dośrodkowanie od Abdulrahmana Ghareeba i, żeby było ciekawiej, po chwili wykonał słynną cieszynkę Cristiano Ronaldo.
Ostatecznie Al-Nassr wygrało 5:0 (2:0), gdyż w samej końcówce hat-tricka skompletował Portugalczyk. Przy ostatnim trafieniu asystował mu Nawaf Boushal.
Hubert Kowalczyk25 Aug 2023 · 22:00