Heroiczna interwencja polskiego obrońcy. Uratował trzy punkty swojej drużynie [WIDEO]

Michał Helik rozegrał udany mecz w Championship. Obrońca Huddersfield uratował drużynie zwycięstwo 2:1 nad Queens Park Rangers.
Huddersfield znakomicie rozpoczęło wczorajsze spotkanie. Wynik spotkania otworzył Kian Harratt, a następnie prowadzenie podwyższył Jack Rudoni.
Jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Jake Clarke-Salter. W drugiej połowie do remisu mógł doprowadzić Sinclair Armstrong.
Irlandczyk próbował dojść do piłki, kiedy ta odbiła się od słupka. W ostatniej chwili Helik wybił futbolówkę spod nóg rywala.
Huddersfield ostatecznie wygrało 2:1 i zajmuje obecnie 18. miejsce w Championship. W najbliższej kolejce zespół Helika zagra z Cardiff.
Polak w tym sezonie wystąpił w 12 spotkaniach. Zanotował w nich trzy gole. Jest on siedmiokrotnym reprezentantem naszego kraju. Michał Probierz nie powołał 28-latka na ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski.
Adam Kłos22 Oct 2023 · 12:26
Źródło: Twitter