Inter zdeklasował rywala. Rzadki wyczyn mistrzów Włoch [WIDEO]

Inter Mediolan nie miał litości dla Frosinone. Mistrzowie Włoch rozbili rywala na jego boisku aż 5:0.
Inter ma już w garści zwycięstwo w tym sezonie Serie A. Teraz może cieszyć się grą bez większej presji. W spotkaniu z Frosinone popisał się niecodziennym wyczynem: oddał pięć strzałów w światło bramki i wszystkie zakończyły się golami.
Do przerwy było tylko 1:0. Gościom prowadzenie dał Davide Frattesi. Włoch przed zejściem z boiska zaliczył jeszcze asystę przy trafieniu Marko Arnautovicia. Reprezentant Austrii wpisał się na listę strzelców w 60. minucie.
Inter dobił rywali między 77. a 84 minutą, gdy strzelił trzy gole. Zaczął Tajon Buchanan, który technicznym uderzeniem strzelił swojego debiutanckiego gola dla Interu. Kanadyjczyk zimą trafił do Mediolanu z Club Brugge.
Trzy minuty później bezlitosny dla Frosinone był Lautaro Martinez, który przejął bezpańską piłkę w polu karnym i płaskim uderzeniem skierował ją do siatki.
Strzelanie w 84. minucie zakończył Marcus Thuram. Francuz w sytuacji sam na sam z bramkarzem przerzucił nad nim piłkę. Wszystkie trzy gole obejrzycie na poniższym nagraniu.
Marcin Karbowski10 May · 22:47