Jarosław Niezgoda wreszcie się przełamał. Pierwsze trafienie napastnika w tym sezonie MLS [WIDEO]

Jarosław Niezgoda wreszcie się przełamał. Napastnik Portland Timbers trafił do siatki w wygranym 4:1 spotkaniu z Seattle Sounders.
Początek sezonu zdecydowanie nie był udany w wykonaniu Niezgody. W pierwszych siedmiu kolejkach MLS nie strzelił on ani jednego gola.
Seria przeciętnych występów sprawiła, że 28-latek stracił miejsce w składzie. Wczoraj pojawił się na boisku w 72. minucie rywalizacji z Seattle Sounders.
Już dziewięć minut później Polak zdobył bramkę na 3:1. Napastnik wykorzystał zamieszanie w polu karnym i strzałem lewą nogą pokonał Stefana Freia.
W sumie Niezgoda zdobył już 19 bramek na poziomie MLS. Dokonał tego w 65 rozegranych meczach.
Portland pokonało Seattle 4:1, a poza Niezgodą na listę strzelców wpisali się Raul Ruidiaz, Dairon Asprilla, Nathan i Juan Mosquera. Ekipa Timbers zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej.
Adam Kłos16 Apr 2023 · 07:49