Jóźwiak z pierwszą asystą w La Liga. Znakomite zachowanie Polaka [WIDEO]

Screen z X
Kamil Jóźwiak w niedzielę mógł cieszyć się z pierwszej asysty na hiszpańskich boiskach. Polak w drugiej połowie meczu Granady z Osasuną znakomicie obsłużył Myrto Uzuniego, a jego drużyna wygrała 3:0.
Granada wciąż walczy o utrzymanie w La Liga. Sytuacja drużyny jest jednak wyjątkowo trudna, bo do bezpiecznej strefy traci w tej chwili aż dziesięć punktów.
W niedzielę ta strata i tak została zmniejszona, bo wcześniej wynosiła aż trzynaście "oczek". Granada wygrała jednak na własnym boisku z Osasuną 3:0.
W pierwszej części spotkania prowadzenie gospodarzom dał Facundo Pellistri. Po przerwie błysnął natomiast Kamil Jóźwiak.
Polak wyszedł w podstawowym składzie i w pierwszej połowie zarobił żółtą kartkę za faul na rywalu. W drugiej części spotkania zaprezentował się lepiej.
W 48. minucie Jóźwiak świetnie zachował się przed polem karnym. Najpierw poradził sobie z dwoma rywalami, a później doskonale obsłużył Myrto Uzuniego. Ten ostatni wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.
Dla Polaka, który zimą został wypożyczony do Granady, była to pierwsza asysta w La Liga. Jóźwiak został zmieniony w 80. minucie. W końcówce na boisku pojawił się Kamil Piątkowski. W doliczonym czasie gry wynik ustalił z kolei Boye.
Maciej Pietrasik28 Apr · 18:15