Kacper Przybyłko z golem w MLS. Drużyna Polaka zremisowała w Nowym Jorku [WIDEO]

screen Youtube
Kacper Przybyłko strzelił kolejnego gola w MLS. Jego Philadelphia Union zremisowała z New York City FC 1:1.
Polski napastnik trafił do bramki w 26. minucie. Po zagraniu Leona Flacha nie pozostało mu nic innego, tylko z kilka metrów kopnąć piłkę do siatki.
Przybyłko w tym sezonie strzelił dwanaście goli w MLS. W dorobku ma też trzy asysty.
Gospodarze ustalili wynik na początku drugiej połowy. Do remisu doprowadził Valentin Castellanos.
Philadelphia Union zakończyła sezon zasadniczy na drugim miejscu w konferencji wschodniej. W pierwszej rundzie play-offów zagra z New York Red Bulls.
Marcin Karbowski08 Nov 2021 · 10:00
Źródło: twitter