Kapitalny gol młodzieżowego reprezentanta Polski. "W stylu Leo Messiego" [WIDEO]

Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała rówieśników ze Słowacji 4:0. Ozdobą spotkania była efektowna bramka Szymona Łyczki.
Nasi młodzieżowcy doskonale rozpoczęli dzisiejszy sparing. Po kwadransie od pierwszego gwizdka wynik meczu otworzył Mike Huras.
Do przerwy Polska prowadziła różnicą dwóch trafień. W 41. minucie Daniel Mikołajewski zamienił rzut karny na gola.
Na początku drugiej połowy Mikołajewski skompletował dublet. W 87. minucie Szymon Łyczko przeprowadził fantastyczną akcję, po której zdobył bramkę na 4:0.
Najpierw skrzydłowy Stali Rzeszów przyjął piłkę na prawym skrzydle. 17-latek wpadł w pole karne, minął kilku rywali, po czym pokonał bramkarza płaskim strzałem.
W trakcie obecnego zgrupowania kadra Polski U-18 rozegra jeszcze jeden mecz. 18 października ekipa prowadzona przez Marcina Włodarskiego zmierzy się z Czechami.
Adam Kłos13 Oct 2023 · 19:03
Źródło: TVP Sport