Kontrowersja?! Piłkarze PSG domagali się karnego [WIDEO]

PSG rywalizuje z Borussią Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów. W drugiej połowie zawrzało na Parc des Princes.
Paryżanie podeszli do rewanżu z jednobramkową stratą. W rewanżu wynik meczu otworzył Mats Hummels, który strzelił gola, wykorzystując centrę z rzutu rożnego.
W efekcie podopieczni Luisa Enrique przegrywali już 0:2 w dwumeczu. Ousmane Dembele próbował natchnąć zespół do odważniejszej gry w ataku.
W 65. minucie skrzydłowy nabrał Matsa Hummelsa na zamach. Doświadczony obrońca ratował się faulem na granicy pola karnego.
Daniele Orsato podyktował rzut wolny. Dembele i pozostali piłkarze PSG protestowali, domagając się karnego. Powtórki pokazały jednak, że faul miał miejsce tuż przed linią.
PSG nie stworzyło zagrożenia po rozegraniu rzutu wolnego. Marco Asensio trafił w jednego ze swoich partnerów.
Z kolei Dembele tym sezonie wystąpił w 40 spotkaniach PSG. Zanotował w nich pięć bramek i 14 asyst.
Adam Kłos07 May · 22:30