Legendy FC Barcelony błysnęły w MLS! Cudowna akcja Leo Messiego i Jordiego Alby uratowała Inter Miami [WIDEO]

Screen z X
Minionej nocy Inter Miami rozegrał drugi mecz w nowym sezonie Major League Soccer. W doliczonym czasie gry remis z Los Angeles Galaxy zapewniła mu świetna dwójkowa akcja Leo Messiego oraz Jordiego Alby.
Po wygranej 2:0 z Realem Salt Lake klub Davida Beckhama miał zdecydowanie trudniejszą przeprawę w drugim spotkaniu nowego sezonu. Starcie z Los Angeles Galaxy nie zaczęło się dobrze dla Interu Miami.
Już w 13. minucie gospodarze mogli wyjść na prowadzenie. Stuprocentowej okazji na gola nie wykorzystał jednak Riqui Puig. Były zawodnik FC Barcelony zmarnował rzut karny.
W drugiej części spotkania Los Angeles Galaxy było już skuteczniejsze. W 75. minucie gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Dejana Loveljicia.
Wszystko wskazywało wówczas na pierwszą porażkę Interu Miami w nowym sezonie. W doliczonym czasie gry sprawy w swoje ręce wzięli jednak Jordi Alba oraz Leo Messi.
Dwie legendy FC Barcelony przeprowadziły znakomitą dwójkową akcję. Przed laty podobne niejednokrotnie widywali kibice na Camp Nou. Teraz mogą oglądać to fani w USA.
Hiszpan świetnie obsłużył Argentyńczyka, który zdobył swoją pierwszą bramkę w nowym sezonie. Dzięki trafieniu Messiego spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 1:1.
Leo Messi po golu na 1:1 w meczu Los Angeles Galaxy - Inter Miami