Luis Suarez nie zapomniał, jak strzelać rzuty wolne. Sprytne uderzenie zza pola karnego [WIDEO]

Twitter Screen
Podczas ostatniego meczu Luis Suarez w fenomenalny sposób wykonał rzut wolny. Urugwajczyk pokonał bramkarza sprytnym strzałem zza pola karnego.
W niedzielę Gremio zmierzyło się z Internacionalem w ramach 26. kolejki brazylijskiej Serie A. Spotkanie zostało rozegrane na Estadio Jose Pinheiro Borda w Porto Alegre.
Podczas rywalizacji kibice nie mogli narzekać na nudę, ponieważ obejrzeli aż pięć bramek. Autorem jednej z nich był Luis Suarez, który wybiegł na boisko w koszulce Gremio.
Strzelanie w meczu rozpoczął Enner Valencia, który w szóstej minucie dał prowadzenie Internacionalowi. W 49. minucie Wanderson podwyższył wynik spotkania na 2:0.
W 67. minucie Joao Pedro zdobył bramkę kontaktową. Trzy minuty później Alan Patrick strzelił kolejnego gola dla Internacionalu powiększając przewagę swojej drużyny.
W 74. minucie padła ostatnia bramka podczas spotkania. Luis Suarez podszedł do wykonania rzutu wolnego i oddał sprytny strzał.
Po uderzeniu Urugwajczyka piłka kilkukrotnie skozłowała nie dając szans bramkarzowi. Mimo pięknej bramki Suareza, jego zespół przegrał niedzielne spotkanie 2:3.
Suarez przeniósł się z urugwajskiego Nacional do brazylijskiego Gremio 1 stycznia bieżącego roku. Od momentu dołączenia do klubu wystąpił w 42 spotkaniach, w których zdobył 18 bramek i zanotował 12 asyst.
Filip Węglicki10 Oct 2023 · 12:23
Źródło: opracowanie własne