Magiczna bramka w MLS. Został bohaterem i uspokajał kibiców [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie meczu pomiędzy Toronto FC a New England Revolution padła widowiskowa bramka. Prince Owusu popisał się magicznym uderzeniem piętką.
W niedzielę Toronto FC pokonało New England Revolution w meczu amerykańskiej MLS. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:0.
W kadrze wygranego zespołu znalazł Prince Owusu. 27-latek rozegrał 85 minut i został zmieniony przez Deandre Kerra.
Niemiec przed opuszczeniem boiska zdobył bramkę na wagę zwycięstwa. Wpisał się na listę strzelców w 66. minucie rywalizacji.
Trafienie miało miejsce po zamieszaniu w polu karnym New England Revolution. Jahkeele Marshall-Rutty wywalczył piłkę i zgrał ją głową w kierunku Owusu.
Niemiec popisał się fenomenalnym uderzeniem piętką i pokonał golkipera rywali. Po strzeleniu gola wykonał cieszynkę, podczas której uspokajał kibiców obecnych na stadionie.
Owusu trafił do Toronto w sierpniu ubiegłego roku. Od tamtej pory rozegrał 15 spotkań, w których zdobył cztery bramki.
Filip Węglicki22 Apr · 17:15
Źródło: Twitter