Mbappe zatańczył z obrońcami! PSG rozbiło kolejnego rywala [WIDEO]

PSG zrobiło kolejny krok do przypieczętowania mistrzostwa Francji. Paryżanie wygrali na wyjeździe z Lorient 4:1.
Goście objęli prowadzenie w 19. minucie. Piłkę z prawej strony boiska otrzymał Dembele, a następnie ruszył z solową akcją. Jego płaskie uderzenie z linii pola karnego było nie do zatrzymania. Bramkarz Lorient nawet się nie rzucił.
Trzy minuty później PSG strzeliło drugiego gola. Mendes dograł piłkę przed bramkę, a Mbappe technicznym uderzeniem skierował ją do siatki.
Goście kontrolowali grę. Wynik podwyższyli w 60. minucie. Wspaniałym dryblingiem na skrzydle popisał się Mbappe, wpadł w pole karne i wyłożył piłkę Dembele. Ten wbił ją do pustej bramki.
Paryżanie pozwolili rywalom na strzelenie honorowego gola. W 73. minucie Donnarummę pokonał Bamba. Nie było to ostatnie trafienie w tym meczu. Tuż przed końcem spotkania dublet skompletował Mbappe.
PSG po zwycięstwie umocniło się na czele Ligue 1. Jeśli Monaco straci dziś punkty w meczu z Lille, to paryżanie będą świętować mistrzostwo kraju.
Marcin Karbowski24 Apr · 21:01