Milik bohaterem w Pucharze Włoch! Polak wprowadził Juventus do finału! [WIDEO]

Arkadiusz Milik bohaterem Juventusu! Reprezentant Polski strzelił gola na wagę awansu swojej drużyny do finału Pucharu Włoch. Ta zagra w nim, choć w rewanżu z Lazio przegrała 1:2.
Juventus w pierwszym półfinałowym meczu z Lazio wypracował sobie solidną zaliczkę. Przed własnymi kibicami wygrał 2:0.
W rewanżu Lazio nie zamierzało się poddawać. Straty z pierwszego spotkania odrobiło już po 48 minutach gry. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Taty Castellanos. Gdy na początku drugiej połowy podwyższył wynik na 2:0, na stadionie wybuchła euforia. Piłkę z bramki wyciągał Mattia Perrin. Wojciech Szczęsny mecz spędził na ławce rezerwowych.
Juventus bił głową w mur. Kluczem do awansu do finału było dla niego pojawienie się na boisku Arkadiusza Milika. Polak w 81. minucie zmienił Dusana Vlahovicia.
Milik błyskawicznie został bohaterem. Już w 83. minucie z bliska wpakował piłkę do bramki po dośrodkowaniu Timothy'ego Weaha.
Lazio w końcówce nie było w stanie odmienić losów rywalizacji. Juventus przegrał 1:2, ale dzięki Milikowi zagra w finale Pucharu Włoch! Jego rywalem w meczu o to trofeum będzie Atalanta albo Fiorentina.
Marcin Karbowski23 Apr · 22:57