Nie uwierzysz. Naprawdę przewidział przebieg meczu Bayern - Real

Cordon Press / pressfocus
Bayern Monachium zremisował 2:2 z Realem Madryt. Tuż przed półfinałem Ligi Mistrzów Daniel Sturridge opublikował szczególny wpis w mediach społecznościowych.
Wtorkowe starcie "Die Roten" z "Królewskimi" generowało ogromne emocje. Naprzeciw siebie stanęły drużyny, które łącznie wygrały 20 Pucharów Europy.
Daniel Sturridge postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami przed hitową rywalizacją. Były napastnik zabrał głos na temat ofensywnych graczy "Die Roten".
- Sane będzie dziś dużym problemem. Jego gol i rzut karny dla Kane'a - napisał Sturridge.
Wpis ten został opublikowany o godzinie 20:59 czasu polskiego, a zatem tuż przed pierwszym gwizdkiem na Allianz Arenie. Przewidywania 34-latka okazały się trafne.
W 53. minucie Sane przeprowadził indywidualną akcję zakończoną zdobyciem bramki. Cztery minuty później Clement Turpin podyktował rzut karny, a Harry Kane nie pomylił się z 11 metrów.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Bohaterem Realu został Vinicius Junior, który skompletował dublet.
Losy awansu do finału Ligi Mistrzów rozstrzygną się w następną środę. Rewanżowy mecz "Królewskich" z Bayernem odbędzie się na Santiago Bernabeu.
Adam Kłos01 May · 15:29
Źródło: Twitter