Obłędny rzut wolny w Serie A. Piłkarz wypożyczony z Juventusu pokazał magię [WIDEO]

Niedzielne granie we Włoszech rozpoczęło się w wielkim stylu. Frosinone wygrało z Cagliari 3:1, a Matias Soule popisał się znakomitym trafieniem.
Początek meczu należał do podopiecznych Claudio Ranieriego. W 26. minucie Ibrahim Sulemana odnalazł się w polu karnym i mocnym strzałem prawą nogą otworzył wynik.
Jeszcze przed przerwą Enzo Barrenechea skierował piłkę do bramki. Gol Argentyńczyka nie został jednak uznany, ponieważ wcześniej w tej akcji sędziowie dopatrzyli się faulu.
W 64. minucie Luca Mazzitelli doprowadził do remisu, wykorzystując asystę Abdou Harrouiego. Na kwadrans przed końcem meczu Matias Soule popisał się pięknym uderzeniem.
Matias Soule w meczu Frosinone - Monza
Fabrizio Corradetti/LaPresse / pressfocus
20-latek podszedł do rzutu wolnego, po czym oddał idealny strzał. Simone Scuffet nawet nie ruszył do tej piłki.
W końcówce wynik meczu ustalił Kaio Jorge. Frosinone wygrało 3:1, dzięki czemu wskoczyło na 13. miejsce w tabeli.
Z kolei Soule po raz kolejny potwierdził wysoką formę. Gracz wypożyczony z Juventusu zanotował już dziewięć trafień i jedną asystę w 22 spotkaniach Frosinone.
Adam Kłos21 Jan · 15:05