Ogromna awantura w meczu reprezentacji Polski. Piłkarze rzucili się sobie do gardeł [WIDEO]

Screen/Twitter
Mecz reprezentacji Polski U20 z Rumunią U20 (1:1) zagwarantował mnóstwo emocji. W ostatnich minutach spotkania doszło do wielkiej awantury z udziałem piłkarzy obu drużyn narodowych.
Poprzedni mecz reprezentacji Polski U20 w ramach rozgrywek Elite League zakończył się druzgocącą porażką biało-czerwonych z Anglią (1:5). Szansa na przełamanie złej passy nadarzyła się we wtorek.
Tym razem rywalem Polaków była Rumunia. W 37. minucie wynik tego starcia otworzył Aleksander Buksa. Na kwadrans przed końcem pojedynku do remisu (1:1) doprowadził Stefan Bodisteanu.
W 87. minucie meczu doszło do ogromnej awantury. Po tym, jak piłkarz reprezentacji Polski, Jordan Majchrzak, nie chciał oddać piłki, zaatakowała go dwójka graczy drużyny przeciwnej.
Chwilę później do akcji włączyli się kolejni zawodnicy. Na boisku doszło do przepychanek. W efekcie zainterweniować musiał sędzia, który upomniał Majchrzaka oraz Popę żółtymi kartkami.
Dla biało-czerwonych był to już szósty mecz w ramach Elite League. W przeszłości Polacy grali z Portugalią (4:0), Niemcami (1:1), Włochami (0:1), Czechami (1:0) oraz Anglią (1:5).
Reprezentacja Polski zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. Liderem są wciąż niepokonani Włosi.
Piotr Sidorowicz 26 Mar · 20:35
Źródło: Twitter