Oto pary półfinałowe Ligi Mistrzów! Będą wielkie hity

MB Media / pressfocus
Poznaliśmy najlepszą czwórkę Ligi Mistrzów. Wiemy już, jak prezentują się pary półfinałowe. Szykują się dwumecze na najwyższym poziomie.
Wtorek nie był udanym dniem z perspektywy hiszpańskich drużyn. Z europejskimi pucharami pożegnali się zarówno FC Barcelona, jak i Atletico Madryt.
Obie drużyny przystąpiły do rewanży z jednobramkową zaliczką. "Blaugrana" zawiodła na własnym boisku, przegrywając z PSG 1:4. W tym samym czasie ekipa Diego Simeone nie wytrzymała presji na Signal Iduna Park i dała się pokonać 2:4.
W półfinale dojdzie do bezpośredniego starcia BVB z PSG. Pierwszy mecz odbędzie się w Dortmundzie.
W środę poznaliśmy rozstrzygnięcia po drugiej stronie drabinki. Bayern Monachium na własnym boisku pokonał Arsenal 1:0. Dwumecz zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść ekipy Thomasa Tuchela.
Rywalizacja Manchesteru City z Realem Madryt była niezwykle wyrównana. W pierwszym meczu padł remis 3:3, a w rewanżu po 90 minutach był wynik 1:1. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia.
Dopiero w serii rzutów karnych "Królewscy" pokonali "Obywateli". Tym samym ekipa Carlo Ancelottiego powalczy z Bayernem o finał Champions League.