Piękna bramka polskiego napastnika. Biało-czerwoni nie dali szans rywalom, odnieśli wysoki triumf [WIDEO]

Screen/Twitter
Reprezentacja Polski do lat 17 ograła w meczu towarzyskim Szwecję 4:0. Pięknym trafieniem popisał się młody piłkarz Jagiellonii Białystok, Oskar Pietuszewski.
Prowadzona przez Rafała Lasockiego reprezentacja Polski do lat 17 rozpoczęła przygotowania do turnieju Elite Round. W swoim pierwszym meczu zespół ten zagrał ze Szwecją.
Spotkanie rozgrywanie w hiszpańskiej La Nucji dużo lepiej rozpoczęli biało-czerwoni. Już w 11. minucie meczu jego wynik otworzył Oskar Pietuszewski.
Młody piłkarz Jagiellonii Białystok pokonał szwedzkiego bramkarza po pięknym uderzeniu z przewrotki. Golkiper rywali nie miał przy jego uderzeniu żadnych szans.
Dwie minuty później na 2:0 trafił Michael Izunwanne. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona tego spotkania. Kolejne bramki padły po przerwie.
Już po rozpoczęciu drugiej odsłony dubletem popisał się Jakub Adkonis. Gracz Legii Warszawa ustalił tym samym wynik wtorkowego pojedynku na 4:0.
W kolejnych dniach reprezentacja Polski do lat 17 rozegra jeszcze dwa mecze w ramach przygotowań do nadchodzącego turnieju Elite League. Rywalami biało-czerwonych będą Czechy i Norwegia.