Piękna bramka Sebastiana Szymańskiego w Eredivisie! Idealne zachowanie Polaka w polu karnym rywali [WIDEO]

Sebastian Szymański jest w tym sezonie jedną z kluczowych postaci Feyenoordu Rotterdam. W niedzielnym spotkaniu z Cambuur Polak popisał się pięknym golem, podwyższając prowadzenie swojej drużyny.
23-latek w tym sezonie jest wypożyczony do Holandii z Dynama Moskwa. W Rotterdamie szybko stał się istotną postacią drużyny i ma pewne miejsce w wyjściowym składzie.
Nie było więc żadnym zaskoczeniem, że Szymański znalazł się w wyjściowej jedenastce na niedzielny wyjazdowy mecz z Canbuur. Po pierwszej połowie Feyenoord prowadził 1:0 po golu Santiago Gimeneza.
W drugiej części spotkania Polak sam wpisał się na listę strzelców. W 51. minucie mógł cieszyć się z jednego z ładniejszych goli w tym sezonie - w polu karnym zachował się wręcz idealnie.
Oussama Idrissi miał wówczas piłkę przed "szesnastką" i świetnie przerzucił piłkę na prawą stronę boiska. Tam Szymański bardzo dobrze przyjął sobie futbolówkę i oddał natychmiastowy strzał.
Choć Polak musiał uderzał z ostrego kąta, a w jego kierunku nadbiegał już jeden z obrońców, to nasz reprezentant nie dał szans bramkarzowi rywali, trafiając niemal w samo okienko.
Dla Szymańskiego było to już ósme trafienie w tym sezonie Eredivisie. Zaliczył też cztery asysty. Ostatecznie Feyenoord wygrał z Cambuur 3:0. Do własnej bramki trafił bowiem Calvin Mac-Intosch.
Maciej Pietrasik16 Apr 2023 · 18:26