Piękny gest byłego reprezentanta Anglii. Okazał wsparcie koledze, który zemdlał na boisku [ZDJĘCIE]

PressFocus/Jeremy Landey
Andros Townsend okazał wsparcie Tomowi Lockyerowi, który stracił przytomność w poprzednim meczu. Były reprezentant Anglii oddał hołd Walijczykowi po strzeleniu gola.
W sobotę Luton Town zmierzyło się z Newcastle w ramach 18. kolejki Premier League. Rywalizacja zakończyła się sensacyjną wygraną "The Hatters".
Zespół gospodarzy pokonał "Sroki" wynikiem 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Andros Townsend.
Były reprezentant Anglii po strzeleniu gola popisał się pięknym gestem. 32-latek wsparł Toma Lockyera, który w poprzednim spotkaniu stracił przytomność.
Townsend w ramach celebracji podniósł ku górze koszulkę Walijczyka. Cieszynka Anglika odbiła się szerokim echem w środowisku piłkarskim.
Lockyer zemdlał 16 grudnia podczas meczu przeciwko Bournemouth. Do incydentu doszło w 65. minucie rywalizacji. O wspomnianym zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.
Ostatecznie spotkanie pomiędzy Luton a "Wisienkami" zostało przerwane. Obecnie Walijczyk dochodzi do pełni zdrowia, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Filip Węglicki25 Dec 2023 · 08:54
Źródło: Twitter