Pierwszy gol Wilczka po powrocie do Ekstraklasy! Piast Gliwice z ważnym zwycięstwem [WIDEO]

Adam Starszyński / Press Focus
Piast Gliwice wygrał swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej Ekstraklasy. Na wyjeździe pokonał Wisłę Płock 2:0.
Goście byli blisko objęcia prowadzenia już w 4. minucie, ale Kądzior zmarnował doskonałą okazję. Jego strzał z rzutu karnego obronił Kamiński.
Piast czekał na pierwszego gola do 64. minucie. Na bramkę kropnął Chrapek, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Dopadł do niej Konczkowski i z bliska wpakował do siatki.
Cztery minuty później padł drugi gol dla gości. Po zespołowej akcji z linii pola karnego trafił Kamil Wilczek. To jego pierwsza bramka po powrocie do Ekstraklasy.
Piast dzięki zwycięstwu jest dziesiąty w tabeli. Wisła zajmuje ósme miejsce.
Marcin Karbowski13 Feb 2022 · 14:40