Piłkarz AS Romy dostał "wędkę" od Jose Mourinho. Zszedł po kilkunastu minutach, był w ogromnym szoku [WIDEO]

Screen z X
AS Roma w niedzielny wieczór nie zaprezentowała się dobrze w spotkaniu z Bologną. Kozłem ofiarnym został Renato Sanches, którego Jose Mourinho zdjął po zaledwie kilkunastu minutach.
"Giallorossi" wyjazdowego starcia z Bologną z pewnością nie będą wspominać zbyt dobrze. Już w pierwszej części spotkania prowadzenie gospodarzom dał Nikola Moro.
W przerwie Jose Mourinho zdecydował się na jedną zmianę. W szatni został Leonardo Spinazzola. Miejsce reprezentanta Włoch zajął Renato Sanches.
Portugalczyk przebywa w Romie na wypożyczeniu z Paris Saint-Germain. Ten sezon jest jednak dla niego bardzo nieudany. Przez jego większość piłkarz był kontuzjowany.
W niedzielę Sanches dostał szansę od "The Special One", ale jej nie wykorzystał. Portugalczyk zdecydował się ściągnąć rodaka z boiska po zaledwie kilkunastu minutach.
Gdy na boisku miał pojawić się Edoardo Bove, na tablicy wyświetlił się właśnie numer Sanchesa. Piłkarz był w szoku po decyzji Mourinho.
Roszada nie była podyktowana względami zdrowotnymi. 26-latek po zaledwie 18 minutach musiał opuścić boisko. Za linią końcową jedynie bezradnie rozłożył ręce.
Zmiany Mourinho nie pomogły jednak Romie. Stołeczny zespół przegrał z Bologną 0:2. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Sam piłkarz doczekał się natomiast przeprosin od szkoleniowca. Piszemy o tym TUTAJ.
Maciej Pietrasik17 Dec 2023 · 19:46