Piłkarz starł się z kibicem drużyny przeciwnej. Pracownicy klubu wkroczyli do akcji [WIDEO]

Twitter Screen
Podczas meczu w Pucharze Anglii piłkarz Wrexham, James McClean, starł się z kibicem drużyny przeciwnej. W wyniku awantury interweniowali pracownicy klubu.
W sobotę Mansfield zmierzyło się z Wrexham w ramach pierwszej rundy Pucharu Anglii. Spotkanie było rozgrywane na One Call Stadium.
Strzelanie w meczu rozpoczął Sam Dalby, który w 23. minucie zapewnił Wrexham prowadzenie. Trafienie Anglika było jedyną bramką w pierwszej połowie.
W 58. minucie Paul Mullin podwyższył wynik meczu i Wrexham prowadziło już 2:0. Dwie minuty później Rhys Oates strzelił gola kontaktowego dla Mansfield.
Podczas spotkania nie padło już więcej bramek. Wrexham wygrało 2:1 i awansowało do kolejnej rundy Pucharu Anglii.
Tuż po ostatnim gwizdku doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem piłkarza Wrexham, Jamesa McCleana. Irlandczyk starł się z kibicem Mansfield.
W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym McClean kłóci się z jednym z fanów. Piłkarz przy użyciu gestów zapraszał wspomnianego sympatyka do boiskowej konfrontacji.
Ostatecznie pracownicy Wrexham uspokoili piłkarza i zaprowadzili go do tunelu. Na opublikowanym filmie skonfliktowany kibic starał zbliżyć się do McCleana, jednak został zatrzymany przez stewarda.
Filip Węglicki06 Nov 2023 · 12:03
Źródło: Twitter