Piłkarz Tottenhamu naśmiewa się z zawodnika Liverpoolu. Poszło o błędną decyzję VAR [ZDJĘCIE]

YouTube Screen
Nie milkną echa po błędnej decyzji VAR w jednym z meczów Premier League. Piłkarz Tottenhamu w dosadny sposób zażartował z zawodnika Liverpoolu.
Niedawno rozpoczęła się przerwa reprezentacyjna. Piłkarze czołowych lig przyjechali na zgrupowania przed meczami kwalifikacyjnymi do Euro 2024.
Gareth Southgate powołał do reprezentacji Anglii Jamesa Maddisona oraz Trenta Alexandra-Arnolda. W trakcie zgrupowania doszło do zabawnej interakcji między wspomnianymi piłkarzami.
Reprezentujący Tottenham Maddison zażartował w mediach społecznościowych z obrońcy Liverpoolu. Piłkarz "Spurs" opublikował na instagramowej relacji zdjęcie, które opatrzył prześmiewczym podpisem.
- Ciągle pyta o powtórzenie meczu - napisał Maddison.
Słowa Maddisona odwoływały się do ostatniego meczu pomiędzy Liverpoolem a Tottenhamem. Podczas spotkania podjęto błędną decyzję VAR, która wywołała wiele kontrowersji.
Wspomniana rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1 na korzyść "Spurs". Rezultat meczu mógłby być inny, gdyby sędziowie uznali gola Luisa Diaza, który w 34. minucie skierował piłkę do bramki Tottenhamu.
Arbiter anulował trafienie Kolumbijczyka, a jego decyzja wywołała ogromny chaos. Juergen Klopp nawoływał do powtórzenia kontrowersyjnego spotkania, do czego nawiązał Maddison żartując z Alexandra-Arnolda.
Filip Węglicki10 Oct 2023 · 10:57
Źródło: opracowanie własne