Piłkarz z Bundesligi papugował Jose Mourinho. Wszystko podczas wywiadu [WIDEO]

Twitter Screen
Piłkarz VfB Stuttgart, Deniz Undav, udzielił zabawnego wywiadu po remisie z Bayerem Leverkusen. Niemiec odtworzył słynną wypowiedź Jose Mourinho.
W sobotę VfB Stuttgart zmierzył się z Bayerem Leverkusen w 31. kolejce Bundesligi. Rywalizacja zakończyła się rezultatem remisowym 2:2.
W kadrze meczowej "Die Schwaben" znalazł się Deniz Undav. 27-latek rozegrał 74 minuty i został zmieniony przez Jeonga Woo-Yeonga.
Niemiec przed opuszczeniem boiska zdobył bramkę. Napastnik wpisał się na listę strzelców w 57. minucie sobotniej rywalizacji.
Tuż po zakończeniu meczu Undav udzielił wywiadu stacji ESPN. Dziennikarz zapytał piłkarza, jak ten podsumuje sędziowanie arbitra, Felixa Zwayera.
Niemiec złapał się za głowę i udzielił prowadzącemu zabawnej odpowiedzi. 27-latek odtworzył słynną wypowiedź Jose Mourinho.
- Jeśli coś teraz powiem, będę miał kłopoty - powiedział Undav.
Wypowiedź Mourinho, którą powtórzył Niemiec, pochodziła z 15 marca 2014 roku. Wówczas Portugalczyk stojący na czele Chelsea użył wspomnianych słów po porażce "The Blues" z Aston Villą wynikiem 0:1.
- Wolałbym nie mówić. Jeśli przemówię, będę miał poważne kłopoty - mówił Mourinho.
Filip Węglicki29 Apr · 16:54