Piłkarz zemdlał na boisku. Dramatyczne sceny podczas meczu w lidze hiszpańskiej [WIDEO]

Twitter Screen
Na boisku w hiszpańskiej Melilli miały miejsce dramatyczne sceny. Dragisa Gudelj zemdlał na murawie podczas trwania meczu.
W niedzielę Melilla zmierzyła się z Cordobą w ramach 15. kolejki drugiej grupy hiszpańskiej Primera RFEF. Spotkanie było rozgrywane na Estadio Municipal Alvarez Claro.
Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:0 na korzyść zespołu z Cordoby. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jose Calderon.
W trakcie meczu doszło do dramatycznych scen z udziałem piłkarza Cordoby, Dragisy Gudelja. W 28. minucie Serb stracił przytomność i upadł na murawę.
Po wspomnianym incydencie piłkarz błyskawicznie się podniósł. Wokół niego natychmiastowo pojawili się pozostali zawodnicy oraz pracownicy sztabu medycznego. Kilku graczy pobiegło w stronę karetki, która znajdowała się w pobliżu boiska.
Trzy minuty później na murawie pojawił się Carlos Garcia, który zastąpił Serba. Następnie 26-latek został przewieziony do szpitala w Melilli, gdzie przeszedł szereg badań.
Warto wspomnieć, że nie była to pierwsza sytuacja, podczas której Gudelj stracił przytomność na boisku. W marcu bieżącego roku podczas meczu pomiędzy Cordobą a Racingiem Ferrol piłkarz upadł na murawę, po czym został przewieziony do szpitala, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Filip Węglicki04 Dec 2023 · 09:56
Źródło: apnews.com