Polak błysnął za oceanem! Strzelił gola i zaliczył asystę. "Najlepszy mecz w tym sezonie" [WIDEO]

twitter screen
Jarosław Niezgoda, występujący na co dzień w amerykańskim Portland Timbers, rozegrał bardzo dobry mecz przeciwko Orange County SC. Polak zdobył bramkę i zaliczył asystę, a jego zespół wygrał 3:1.
Niezgoda na początku tego sezonu był mocno krytykowany za swoje występy. Nie strzelał goli, nie dochodził do sytuacji. W końcu stracił miejsce w składzie.
Polak przełamał się kilkanaście dni temu w spotkaniu z Seattle Sounders, gdy jako zmiennik strzelił swojego pierwszego gola w sezonie. Dzisiejszej nocy były napastnik Legii Warszawa wszedł na boisko w 34. minucie i wykorzystał szansę.
Niezgoda już trzy minuty po pojawieniu się na boisku zaliczył asystę przy trafieniu Marvina Lorii. W doliczonym czasie gry Polak sam wpisał się natomiast na listę strzelców. Portland Timbers wygrało mecz rozgrywanym w ramach US Open Cup 3:1.
- To był prawdopodobnie najlepszy mecz Polaka w tym sezonie - napisała Katarzyna Przepiórka, ekspertka od MLS i autorka profilu “Amerykańska Piłka” na Twitterze.
Niezgoda rozegrał w tym sezonie 10 meczów i zdobył dwie bramki.
Adam Nowacki27 Apr 2023 · 09:42
Źródło: Twitter