Kontuzja Mohameda Salaha jest poważniejsza! Agent gwiazdora Liverpoolu przekazał nowe informacje

Conor Molloy/News Images / pressfocus
Niepokojące informacje na temat Mohameda Salaha. Uraz Egipcjanina jest poważniejszy niż pierwotnie uważano.
Salah doznał kontuzji w meczu z Ghaną podczas Pucharu Narodów Afryki. Egipcjanin naciągnął mięsień podkolanowy.
Mohamed Salah (Egipt) w meczu z Mozambikiem, 16.01.2024
Kim Price / pressfocus
Pierwotnie informowano, że Salah opuści jednie dwa mecze. Zdaniem jego agenta, Ramy'ego Abbasa, przerwa będzie dłuższa.
- Kontuzja Mohameda jest poważniejsza niż początkowo sądzono. Będzie pauzować 21-28 dni, a nie dwa mecze - podał Abbas.
- Jego szansą na dalszy udział w trwającym Pucharze Narodów Afryki jest poddanie się intensywnej rehabilitacji w Anglii i dołączenie do zespołu po dojściu do sprawności - dodał.
Kontuzja Salaha jest problemem nie tylko dla reprezentacji Egiptu, ale też dla Liverpoolu. Piłkarz wróci do gry dopiero w połowie lutego. Niezależnie od dalszych losów swojej drużyny narodowej opuści hitowe starcie z Arsenalem w Premier League, które odbędzie się na początku przyszłego miesiąca.
Salah w tym sezonie gra bardzo dobrze. W Liverpoolu rozegrał 27 meczów, w których strzelił 18 goli. Dołożył do nich dwie asysty.