Remis Granady, porażka Realu Sociedad

W drugim sobotnim spotkaniu 30. kolejki hiszpańskiej Primera Division rozegranym na Estadio Anoeta piłkarze Realu Sociedad przegrali z ekipą Las Palmas 0:1. W innym pojedynku gracze Granady zremisowali z Rayo 2:2.

W San Sebastian pierwszy i jedyny gol padł w 39. minucie, kiedy to Viera dograł do Williana Jose, a ten sprytnym strzałem pokonał Rulliego. W 61. minucie okazji nie wykorzystał zaś Tanausu, natomiast w samej końcówce Castellano przestrzelił.

W drugim ze spotkań w 70. minucie sytuacja gospodarzy się skomplikowała, ponieważ drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną, został ukarany Success. W 82. minucie niezłą okazję na wyrównanie miał Bebe. Pięć minut później Ze Castro ustalił wynik.