Roberto Carlos skonfrontował się ze znanym streamerem. "Za co przepraszasz?!" [WIDEO]

Twitter Screen
W Katarze odbył się mecz charytatywny, w którym wystąpili m.in. "IShowSpeed" oraz Roberto Carlos. Podczas przerwy miała miejsce konfrontacja z udziałem wymienionych zawodników.
Education Above All jest fundacją, która funkcjonuje od 2012 roku. Zajmuje się ona pomocą najmłodszym, którzy znajdują się w potrzebie. Jednym ze sposobów organizacji na zbieranie pieniędzy są mecze charytatywne.
Niedawno odbył się kolejny z nich. Podczas tzw. Match for Hope wystąpiło wiele znamienitych postaci. W spotkaniu wzięli udział m.in. Kaka, Didier Drogba czy Roberto Carlos.
Na boisku pojawił się również znany streamer, "IShowSpeed". Występ twórcy wywołał liczne kontrowersje. Przyczynił się do tego m.in. jego faul na Kace, do którego doszło w pierwszej połowie, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Amerykanin miał dogodną sytuację na strzelenie gola, jednak zmarnował okazję i nie wykorzystał podania od Edena Hazarda. Tym samym pierwsza odsłona w wykonaniu "Speeda" pozostawiała wiele do życzenia.
W przerwie meczu Amerykanin skonfrontował się z Roberto Carlosem. Podczas rozmowy w szatni "IShowSpeed" przeprosił Brazylijczyka za swoją dyspozycję.
- Za co przepraszasz? Kontroluj i strzelaj. Jesteś bardzo szybki - powiedział Carlos.
- Mam dość piłki nożnej. Skończę grać - odpowiedział "IShowSpeed".
Ostatecznie zespół "Speeda" i Roberto Carlosa zwyciężył wynikiem 7:5. Tuż po zakończeniu spotkania streamer nawiązał do swoich słów z przerwy meczu i stwierdził, że poważnie myśli o zakończeniu piłkarskiej przygody.
Roberto Carlos podczas konfrontacji ze "Speedem"
Filip Węglicki26 Feb · 08:24
Źródło: Twitter