Rozbrajająca rozmowa piłkarzy Interu z prezesem. "Dostałeś nas za darmo" [WIDEO]

Screen/Twitter
Piłkarze Interu Mediolan sięgnęli po tytuł mistrza Włoch. Już po meczu Hakan Calhanoglu oraz Marcus Thuram rozmawiali z prezesem klubu, Stevenem Zhangiem, którego zapytali o dodatkową nagrodę.
Triumfem Interu Mediolan zakończył się poniedziałkowy mecz z Milanem (2:1). Trzy punkty zdobyte przez "Nerazzurrich" pozwoliły im sięgnąć po upragniony tytuł najlepszej drużyny we Włoszech.
Wynik hitowego starcia otworzył Francesco Acerbi. Jednocześnie był to jedyny gol w pierwszej połowie meczu. Kolejne padły już po przerwie. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Marcus Thuram. Francuz trafił na 2:0 i przybliżył swój zespół do zasłużonego zwycięstwa.
W końcówce bramkę honorową dla Milanu zdobył Fikayo Tomori. Finalnie było to jednak za mało, by ograć dobrze dysponowany Inter, który chwilę później zaczął świętować mistrzostwo Włoch.
Już po meczu dwóch graczy "Nerazzurrich", a mianowicie Hakan Calhanoglu i Marcus Thuram połączyli się na Instagramie z prezesem klubu, Stevenem Zhangiem. W pewnym momencie doszło do rozbrajającej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami oraz chińskim inwestorem.
- Dostałeś nas za darmo - rzucił Calhanoglu, nawiązując do kwoty transferu, co rozśmieszyło nie tylko piłkarzy, ale także Zhanga.
Reprezentant Turcji zażartował ponadto, że więcej od sprowadzenia ich do Serie A kosztuje kupno kawy. Francuz dodał z kolei, że należy im się jakiś prezent, na co chiński właściciel odpowiedział z uśmiechem na ustach, że wzmocnienie swojego zespołu tą dwójką było sporą pomyłką.
Cała rozmowa odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Piłkarze Interu mają bowiem duże powody do zadowolenia. Zdobyty w poniedziałek tytuł mistrza Włoch był już 20. w historii klubu.
Piotr Sidorowicz 23 Apr · 21:46
Źródło: Instagram