Sceny w eliminacjach LM! Piłkarz Slovana ugryzł rywala. Poszkodowany pokazywał sędziemu ślad po zębach [WIDEO]

Kuriozalne zdarzenie w meczu Slovana Bratysława ze Swift Hesperange w eliminacjach Ligi Mistrzów. Piłkarz gospodarzy został wyrzucony z boiska za... ugryzienie rywala.
Do zdarzenia doszło w doliczonym czasie pierwszej połowy. W starciu w środku pola Nego Ekofo upadł na Juraja Kuckę. Piłkarz Slovana zareagował bardzo nerwowo. Rywale od razu zaczęli sugerować sędziemu, że Słowak ugryzł ich kolegę z drużyny.
Ekofo pokazał nawet ślad po zębach, który odcisnął się na jego skórze. Sędzia po analizie VAR wyrzucił Kuckę z boiska.
Gdy Słowak schodził do szatni, było 1:1. Prowadzenie objęli goście po golu Dominika Stolza z rzutu karnego w 22. minucie. Już trzy minuty później wyrównał Vladimir Weiss. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.
Marcin Karbowski12 Jul 2023 · 22:58
Źródło: twitter