Sceny w Lidze Mistrzów! Bayern chciał wykorzystać "przerwę" piłkarzy Arsenalu [WIDEO]

W spotkaniu Bayernu Monachium z Arsenalem doszło do niecodziennej sytuacji. Bawarczycy chcieli wykorzystać niefrasobliwość rywali.
W pierwszym meczu tych dwóch drużyn padł remis 2:2. Losy awansu do półfinału Ligi Mistrzów musiały rozstrzygnąć się na Allianz Arenie.
Bayern nieco lepiej rozpoczął rewanżowe starcie. Podopieczni Thomasa Tuchela nie zamienili jednak przewagi na gola.
W 35. minucie gra musiała zostać przerwana. Bukayo Saka oberwał piłką w twarz i potrzebował pomocy medycznej.
Mikel Arteta wykorzystał okazję, przywołał do siebie piłkarzy, aby wydać im instrukcje. Bayern próbował wznowić grę, kiedy rywale stali przy linii bocznej.
Danny Makkelie nie pozwolił na przeprowadzenie akcji. Bawarczycy protestowali jednak holenderski sędzia pozwolił kontynuować grę dopiero w momencie, gdy londyńczycy już byli gotowi.
Bayern ostatecznie wygrał z Arsenalem 1:0 i awansował do półfinału Ligi Mistrzów. Bohaterem Bawarczyków został Joshua Kimmich, o czym więcej piszemy TUTAJ.
Adam Kłos17 Apr · 22:14