Sebastian Szymański bohaterem Feyenoordu! Cudowny gol i asysta Polaka w szalonym meczu, od 0:2 do 4:3 [WIDEO]

Sebastian Szymański w sobotni wieczór po raz kolejny pokazał się ze świetnej strony w spotkaniu Feyenoordu Rotterdam. Polak zaliczył gola oraz asystę w spotkaniu z Go Ahead Eagles.
Pomocnik tego lata odszedł z Dynama Moskwa i zdecydował się na przenosiny do Holandii. Jak pokazuje początek sezonu, ta decyzja okazuje się bardzo dobrym ruchem ze strony naszego zawodnika.
W Feyenoordzie Rotterdam Szymański ma bowiem pewne miejsce w wyjściowym składzie. W meczu z Go Ahead Eagles Polak znów wyszedł na boisko od pierwszej minuty.
Wyjazdowy mecz nie zaczął się jednak dobrze dla jego drużyny. Ekipa z Rotterdamu już po niespełna kwadransie przegrywała bowiem 0:2. Najpierw do własnej bramki trafił Walemark, a później na listę strzelców wpisał się Lidberg.
Jeszcze przed przerwą Feyenoord wziął się do odrabiania strat. Dubletem popisał się Danilo, któremu za każdym razem dogrywał Walemark. W efekcie do przerwy był remis 2:2.
W drugiej części spotkania pierwsze skrzypce grał Szymański. Najpierw Polak przyczynił się do tego, że jego zespół wyszedł na prowadzenie. Rozegrał dwójkową akcję z Dilrosunem, który trafił na 3:2.
Później to nasz pomocnik popisał się pięknym uderzeniem. W 79. minucie przymierzył zza pola karnego, trafiając w samo okienko. Ostatecznie Feyenoord wygrał 4:3. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Edvardsen.
Maciej Pietrasik03 Sep 2022 · 23:05