Sebastian Szymański wrócił do strzeleckiej formy. Polak pokazał klasę w meczu Feyenoordu [WIDEO]

Pro Shots/SIPA USA/PressFocu
Sebastian Szymański przygotowuje się do wznowienia rozgrywek ligi holenderskiej. Polak wystąpił w sparingu z Go Ahead Eagles, w którym zdobył bramkę i zanotował dwie asysty.
Przerwa reprezentacyjna w Eredivisie potrwa aż do 8 stycznia 2023 roku. Do tego czasu holenderskie drużyny będą mierzyły się jedynie w lokalnych sparingach.
Feyenoord, który reprezentuje między innymi Sebastian Szymański, zagrał dziś z Go Ahead Eagles. Polak wystąpił w pierwszym składzie swojej drużyny i szybko udowodnił swoją wartość.
Pomocnik trafił do siatki już w 17. minucie. Otrzymał wówczas podanie w pole karne, przyjął piłkę, a następnie uderzył nie do obrony dla Jeffreya De Lange.
Nie był to jedyny popis reprezentanta "Biało-czerwonych". Polak dorzucił jeszcze dwie asysty, a Feyenoord wygrał pierwszą połowę 4:1.
Do tej pory Sebastian Szymański wystąpił w 18 oficjalnych spotkaniach rotterdamskiego klubu. Strzelił 7 goli i zanotował 4 asysty.
Hubert Kowalczyk23 Dec 2022 · 15:15