Sędzia kompletnie zgłupiał. Ta decyzja rozwścieczy Kloppa [WIDEO]

Screen Viaplay
W trakcie meczu West Hamu United z Liverpoolem nie zabrakło bardzo kontrowersyjnych decyzji Anthony'ego Taylora. Sędzia dwukrotnie skrzywdził "The Reds".
Już w 5. minucie kibice Liverpoolu złapali się za głowy. Lucas Paqueta w brutalny sposób zaatakował Alexisa Mac Allistera. Brazylijczyk trafił prosto w nogę Argentyńczyka.
Mimo tego Anthony Taylor nie zdecydował się na wyrzucenie z boiska zawodnika West Hamu United. Jakby tego było mało, nie pokazał mu nawet żółtej kartki. Odgwizdał jedynie faul.
Kolejna szalenie kontrowersyjna decyzja miała miejsce w końcówce starcia w Londynie. Wtedy to Alphonse Areola pozwolił sobie na gigantyczny moment rozkojarzenia. Francuz złapał piłkę będącą w grze, a następnie wyrzucił przed siebie.
Do futbolówki doskoczył Cody Gakpo, który mógł bez żadnego trudu pokonać golkipera. Holender został jednak powstrzymany przez sędziego, który zagwizdał i przerwał grę.
W teorii chodziło o pomocą medyczną dla Areoli. W praktyce bramkarz nie potrzebował jednak żadnej większej przerwy w grze, nawet na moment nie usiadł na murawie, nie mówiąc już o zejściu za linię końcową.
Sobotnie spotkanie w Premier League zakończyło się remisem 2:2, co bardziej urządza "The Hammers". Więcej na temat samego meczu pisaliśmy TUTAJ.
Hubert Kowalczyk27 Apr · 15:52