Show Paulo Dybali! Argentyńczyk wygrał mecz dla AS Romy [WIDEO]

AS Roma wygrała z Torino 3:2. Bohaterem meczu był Paulo Dybala, które strzelił wszystkie gole dla zespołu ze stolicy Włoch.
Dzień przed meczem doszło do skandalu. Michele Orecchio ze sztabu szkoleniowego Torino został przyłapany na podglądaniu treningu Romy. Ukrywał się w krzakach. Nietypowa metoda przygotowań do meczu nie zdała się gościom na nic. Wszystko przez Paolo Dybalę.
Argentyńczyk pierwszy raz trafił do bramki w 42. minucie, gdy pewnie uderzył z rzutu karnego. Rzymianie cieszyli się z prowadzenia bardzo krótko, bo jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Duvan Zapata.
Gospodarze na drugiego gola czekali do 57. minuty. Znów błysnął Dybala, który cudownie zakręcił piłkę z dystansu.
Nie było to ostatnie słowo Argentyńczyka. W 69. minucie strzałem z ostrego kąta wykończył kombinacyjną akcję swojej drużyny.
Nerwowo z punktu widzenia Romy zrobiło się w 88. minucie. Goście zyskali nadzieję dzięki Deanowi Huijsenowi, który wpakował piłkę do własnej bramki. Torino nie zdołało jednak doprowadzić do wyrównania.
Mecz na ławce rezerwowych Romy przesiedział Nicola Zalewski. Karol Linetty zagrał w barwach Torino od 81. minuty.
Roma zajmuje szóste miejsce w tabeli. Ma 44 punkty. Torino jest dziesiąte.
Marcin Karbowski26 Feb · 20:27