Skandaliczne sceny w europejskich pucharach. Kibice zaczęli obrzucać się racami [WIDEO]

Spotkanie Malmoe z Unionem Berlin musiało zostać przerwane. Wszystko z powodu skandalicznego zachowania kibiców.
Pierwsza połowa meczu rozgrywanego w Szwecji nie należała do najciekawszych. Jedynym istotnym wydarzeniem była czerwona kartka dla Andrasa Schafera.
Już na początku drugiej połowy spotkanie zostało przerwane z powodu burd na trybunach. Przyjezdni z Berlina mieli obrzucić racami sektor gospodarzy.
Szwedzcy kibice nie pozostali dłużni Niemcom i również zaczęli ciskać środki pirotechniczne. Część rac wylądowała nawet na boisku.
Po tych incydentach mecz przerwano, a piłkarze obu drużyn udali się do szatni. Oficjalny profil Unionu przeprosił za zachowanie swoich kibiców.
Mecz po kilkunastu minutach został wznowiony. Union Berlin wygrał 1:0 po golu Sheraldo Beckera.
Adam Kłos06 Oct 2022 · 20:14
Źródło: Twitter