Świetne zachowanie Roberta Lewandowskiego! Nie dotknął piłki, ale pomógł FC Barcelonie strzelić gola [WIDEO]

FC Barcelona z przytupem rozpoczęła rewanż z Napoli. Robert Lewandowski pomógł w zdobyciu pierwszej bramki.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis 1:1. Do siatki trafili wtedy Lewandowski oraz Victor Osimhen.
Robert Lewandowski w meczu Napoli - Barcelona
Insideofoto / pressfocus
W rewanżu "Barca" szybko chciała strzelić gola. W pierwszych minutach dwa niecelne strzały oddał Fermin Lopez.
Pomocnik w końcu trafił do siatki w 15. minucie. Wykorzystał wówczas dogranie Raphinhi z lewego skrzydła.
Świetnie w tej akcji zachował się Robert Lewandowski. Polak skupił na sobie uwagę Amira Rrahmaniegi i czujnie przepuścił piłkę, która trafiła wprost pod nogi Fermina.
Barcelona poszła za ciosem w rywalizacji z Napoli. Niedługo potem podwyższyła prowadzenie za sprawą Joao Cancelo.
Fermin Lopez po golu w meczu Barcelona - Napoli
Z kolei Fermin strzelił swojego piątego gola w barwach "Blaugrany". Wychowanek La Masii dokonał tego w 31 rozegranych meczach.