Szczęka opada! Piękny gol Cristiano Ronaldo [WIDEO]

Cristiano Ronaldo strzelił pięknego gola w półfinale King Cup. Portugalczyk otworzył wynik starcia z Al-Khaalej, które finalnie zakończyło się zwycięstwem Al-Nassr 3:1.
Cztery dni temu obie drużyny mierzyły się w rozgrywkach ligowych. Al-Nassr wygrało z Al-Khaleej 1:0 po bramce Aymerica Laporte'a.
W starciu pucharowym poważny błąd popełnił Ibrahim Sehić. Bośniacki bramkarz stracił piłkę, próbując rozegrać akcję.
Futbolówka spadła pod nogi Cristiano Ronaldo, który złożył się do efektownego uderzenia półwolejem. Portugalczyk lewą nogą posłał piłkę do siatki.
W 36. minucie meczu z Al-Khaalej CR7 mógł zanotować kolejne trafienie. Pozwolił jednak, aby Sadio Mane wykorzystał rzut karny. Senegalczyk skorzystał z okazji i zamienił jedenastkę na gola.
W drugiej połowie Cristiano skompletował dublet. Al-Nassr wygrało 3:1 i awansowało do finału King Cup, gdzie zmierzy się z Al-Hilal.
W tym sezonie Ronaldo znajduje się w znakomitej formie. Portugalczyk zanotował aż 38 bramek i 12 asyst w 39 spotkaniach.
Adam Kłos01 May · 20:38