Tak trenera Widzewa zachował się wobec kontuzjowanej gwiazdy. Piękne wsparcie [ZDJĘCIE]

Pawel Jaskolka / pressfocus
Kilka dni temu Bartłomiej Pawłowski doznał poważnej kontuzji. Trener Widzewa Łódź, Daniel Myśliwiec, podczas poprzedniego meczu z Zagłębiem Lubin popisał się pięknym gestem wobec nieobecnego 31-latka.
Rozstrzygnięcie aktualnego sezonu Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Widzew Łódź zakończy obecną kampanię w połowie stawki.
W niedzielę wspomniany zespół przegrał na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:3.
W kadrze Widzewa zabrakło Bartłomieja Pawłowskiego. 31-latek zerwał kilka dni temu więzadła krzyżowe w kolanie, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Podczas rywalizacji z Zagłębiem trener łódzkiej ekipy, Daniel Myśliwiec, postanowił wesprzeć kontuzjowanego piłkarza. W trakcie meczu miał na sobie koszulkę z nazwiskiem nieobecnego napastnika.
31-latek doznał urazu podczas treningu, który odbył się 8 maja. Zgodnie z przewidywaniami przerwa piłkarza potrwa od sześciu do ośmiu miesięcy.
Pawłowski powrócił do Widzewa w lutym 2022 roku. W aktualnym sezonie rozegrał 30 spotkań, w których zdobył dziewięć bramek i zaliczył pięć asyst.
Filip Węglicki13 May · 15:10
Źródło: Twitter