Triumf Sevilli w Vigo, hat-trick Iborry

Maxisport/Shutterstock
W meczu 15. kolejki ligi hiszpańskiej Sevilla FC pokonała Real Club Celta de Vigo 3:0. Hattricka w tym spotkaniu ustrzelił Vicente Iborra.

Pierwszego gola na Estadio Balaidos strzelił w 51. minucie Vicente Iborra. Po dośrodkowaniu Pablo Sarabii Hiszpan strzałem głową pokonał Rubena Blanco.

W 85. minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Iborra. 28-latek doskonale wykorzystał podanie Vitolo i nie wpakował futbolówkę do siatki rywali.

To był wspaniały mecz Iborry, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania na 3:0. Pomocnik zamienił rzut karny na gola i tym samym ustrzelił hattricka.

Podopieczni Jorge Sampaoliego zajmują obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli i tracą siedem punktów do liderującego Realu Madryt. Celta plasuje się z kolei na jedenastej pozycji.