Trybuny zapłonęły. Kibice zrobili show w meczu na szczycie [WIDEO]

Screen/Twitter
Sturm Graz sięgnął po triumfu w Pucharze Austrii. Podczas meczu rozgrywanego w Klagenfurcie miały też miejsce piękne sceny na trybunach. Kibice stworzyli niesamowitą oprawę.
W środę został rozegrany finał Pucharu Austrii. Po zwycięstwo w tym meczu sięgnął Sturm Graz, który po emocjonującym spotkaniu pokonał Rapid Wiedeń 2:1. Pierwszy gol padł przed przerwą.
Dużo lepiej w ten mecz weszła drużyna ze stolicy. W 43. minucie starcia jego wynik otworzył Matthias Seidl. Radość po stronie Rapidu trwała raptem kwadrans. W drugiej połowie do głosu doszedł Sturm.
Zaraz po przerwie piłkę we własnej siatce umieścił Leopold Querfeld, który doprowadził do remisu. Na kilka chwil przed końcem regulaminowego czasu gry bohaterem Sturmu został zaś Tomi Horvat.
Odniesione w środę zwycięstwo w finale Pucharu Austrii sprawiło, że klub z Grazu obronił wywalczone przed rokiem trofeum. W całej historii wygrywał on te rozgrywki aż siedmiokrotnie.
Wielkich emocji w tym starciu nie mogło także zabraknąć na trybunach. Stadion w Klagenfurcie został wypełniony aż do ostatniego miejsca. Podczas spotkania kibice dali show i przygotowali oprawę.
Na krążących po sieci nagraniach widać, że jeszcze przed końcem pierwszej odsłony sympatycy Rapidu odpalili sporą ilość materiałów pirotechnicznych. Do akcji wkroczyły fajerwerki. W międzyczasie kibice stołecznego klubu zrobili oprawę w barwach swojego klubu.
Piotr Sidorowicz 01 May · 21:46
Źródło: Twitter