Valencia - Barcelona: Błysk Messiego dał remis. Wynik meczu, składy, bramki

Messi znów błysnął, ale Barcelona straciła punkty z Valencią [WIDEO]
kivnl/Shutterstock
FC Barcelona zremisowała 1:1 w wyjazdowym meczu z Valencią w 8. kolejce Primera Division.
Relację na żywo z meczu przeczytasz TUTAJ.
Spotkanie zaczęło się od mocnego uderzenia ze strony gospodarzy. Po rzucie rożnym błąd popełnił Pique, piłka trafiła do Garaya, który z bliska wpakował ją do siatki. Była to 2. minuta gry.
Chwilę później Valencia mogła podwyższyć, gdy Batshuayi uderzył minimalnie obok słupka. Swojej szansy z dystansu szukał również Kongdobia, ale bez efektu.
Barcelona, choć nie zachwycała, zdołała wyrównać. W 23. minucie Messi zagrał klepkę z Suarezem, po czym zdecydował się na uderzenie. Neto nie miał szans, by wybronić precyzyjny strzał.
W drugiej połowie oba zespoły toczyły zaciętą walkę, ale żadna ze stron nie zdołała przechylić szali na swoją korzyść. W 80. minucie Messi przedarł się przez zasieki rywali, wpadł w pole karne, ale po jego uderzeniu piłka trafiła w boczną siatkę.
"Blaugrana" po drugim z rzędu remisie przesunęła się na drugie miejsce w tabeli. Podopieczni Marcelino już po raz szósty podzieli się punktami z rywalami w bieżących rozgrywkach i awansowali na trzynastą lokatę w klasyfikacji.

Daniel Makarewicz07 Oct 2018 · 22:35